Головна RO-UA Partnership

RO-UA Partnership

з z.lyubomyr
Ця веб сторінка представлена за підтримки Європейського Союзу. За зміст даної публікації несе власну відповідальність ГО “Бюро розвитку, інновацій та технологій” і вона ні в я кому разі не може сприйматися як офіційна позиція Європейського Союзу або структур управління Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020.

Про проєкт

     Назва: Партнерство RO-UA для пом’якшення наслідків зміни клімату (RO-UA Par4CM)
     Проект розроблений для розвивитку та підтримки інноваційної співпраці щодо пом’якшення наслідків зміни клімату в межах транскордонного регіону RO-UA для забезпечення сталого розвитку територій шляхом організації нового освітнього та дослідницького середовища в галузі енергоефективності, що веде до пом’якшення змін клімату до 2021 року
     Партнери: – ГО “Бюро досліджень, інновацій та технологій”; – Місто Ботошані; – Департамент економіки та інтеграції Розробка виконавчого комітету міської ради; – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

Мета
Загальна мета:
Розвивати та підтримувати інноваційну співпрацю щодо пом’якшення змін клімату в транскордонному регіоні RO-UA для забезпечення сталого розвитку територій шляхом організації нового освітнього та дослідницького середовища в галузі енергоефективності, що веде до пом’якшення змін клімату до 2021 року
Проект RO-UA Par4CM спрямований на створення Агентств з енергоменеджменту (EMA). EMA, який буде утворений місцевою владою, муніципалітетами та вищими навчальними закладами зі студентами та персоналом, буде виконувати та контролювати План дій зі стійкої енергетики та клімату (SECAP).
Створення інноваційної установки міської сонячної зарядної станції за допомогою PBM в Ботошанах та DEID та IFNTUOG в Івано-Франківську з он-лайн моніторингом виробленої енергії панелями PV (PhotoVoltaic) та її споживання заряджанням автомобілів на міській парковці станція показують хороший приклад використання програми ЕЕ та ВДЕ та рекламують використання такої програми.
Створення та розвиток центрів просування науки Inovanive (InnoSciPromo) у Ботошані як Департамент EMA у Ботошані у співпраці з місцевим вищим навчальним закладом. Модель такого центру InnoSciPromo буде взята з ініціативи Наукового міста “Нова енергія” в Івано-Франківську (http://newenergy.if.ua). Цей центр стане інноваційною платформою для приватних осіб для дослідження та вивчення технологій ЕЕ, розробки власних рішень кліматичних проблем за допомогою сучасного обладнання та програмного забезпечення. В Івано-Франківську центр InnoSciPromo також буде частиною EMA, але це буде другий етап розвитку місцевого Наукового Міста “Нова Енергія”. І це включатиме попередній досвід функціональних можливостей з новими інноваційними виставками для просування науки
Активності
ЗМІ про проєкт

Останні новини пректу:“Європейський Союз складається з 28 країн-членів,  які вирішили   поступово об’єднати свої знання, ресурси, та долі.  Спільно, протягом 50 років, вони збудували зону стабільності, демократії та сталого розвитку, зберігаючи культурне різноманіття, терпимість та свободу особистості. 
Європейський Союз прагне поділитися своїми досягненнями та цінностями з країнами та народами за його межами”.