Головна Part4CM Project Воркшоп від Департаменту інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків, туризму та промоцій міста Івано-Франківської міської ради

Воркшоп від Департаменту інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків, туризму та промоцій міста Івано-Франківської міської ради

з Аліна

15 березня у Науковому містечку «Нова енергія» відбувся воркшоп у рамках проєкту «Партнерство Румунія-Україна для пом’якшення змін клімату» (Part4CM).

Партнери проєкту підсумували результати роботи та поділились успіхами під час його реалізації.
З вітальним словом виступила Ірина Дарвай від імені головного бенефіціара – ГО «Бюро розвитку, інновацій та технологій».
А також, Ігор Попадюк – Директор Департаменту інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків, туризму та промоцій міста Івано-Франківської міської ради.

Після закінчення всі учасники воркшопу мали можливість відвідати екскурсію музеєм та ознайомитись із новими експонатами.

Проєкт «Партнерство Румунія-Україна для пом’якшення змін клімату» фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства і співфінансується країнами, які беруть участь у Програмі «Румунія-Україна 2014-2020» ENI CBC Romania-Ukraine 2014-2020.

You may also like

Залишити коментар