Головна eDigiStars Зустріч щодо сталості проєкту

Зустріч щодо сталості проєкту

з Аліна

15 грудня 2022 року члени Громадської організації “БРІТ” спільно з бенефіціарами «eDigiStars» провели онлайн-зустріч, де обговорили сталість результатів проєкту.

З першою доповіддю виступила голова правління ГО “БРІТ” Ірина Дарвай, яка досить доступно розповіла про всі етапи роботи, проведені навчання та зустрічі. Також, вона підбила статистичні підсумки проєкту та зазначила, яких перемог вдалося досягти.

Проректор Університету Короля Данила Максим Карпаш відзначив актуальність виконаної роботи в ключі світової тенденції сталості освіти протягом всього життєвого періоду людини.

Протягом зустрічі ще заслухали представницю Івано-Франківського центру зайнятості, яка позитивно відгукнулася про співпрацю та цінний досвід, отриманий під час організації навчання для людей похилого віку.

Пані Світлана навела перелік успішних кейсів працевлаштування учасників навчань. То ж можна відзначити, що практичні навички, отримані під час тренінгів, позитивно вплинули на цифрову освіченість його учасників.

Олена Савчук з Департаменту інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків, туризму та промоцій міста Івано-Франківськ підтвердила важливість виконання проєкту такого спрямування та виявила зацікавленість у подальшій співпраці.

Хороші відгуки учасників та практичні результати дають нам право стверджувати про успішність проведення проєкту та його важливість у розвитку стійких освітньо-професійних екосистем.

Тривалість проєкту eDigiStars – 2 роки (01.07.2020 – 31.12.2022).

You may also like

Залишити коментар