Головна eDigiStars ТЕНДЕР на закупівлю: послуг із проведення навчання цифрових навичок для старшого покоління, в рамках пілотного проекту eDigiStars

ТЕНДЕР на закупівлю: послуг із проведення навчання цифрових навичок для старшого покоління, в рамках пілотного проекту eDigiStars

з z.lyubomyr

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТЕНДЕРУ

на закупівлю: послуг із проведення навчання цифрових навичок для старшого покоління,

в рамках пілотного проекту eDigiStars

1.ЗАМОВНИК:

Повна назваГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «Бюро Розвитку, Інновацій та Технологій»

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ37952815

Адреса76019, м. Івано-Франківськ, вул. Микитинецька 5А,офіс 213

Відповідальний за проведення тендеру

Прізвище, ім’я, по батьковіГрицак Роман

e-mailgobrit.org.ua@gmail.com
2.ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРЕДМЕТ ЗАКУПІВЛІ

Предмет закупівлі, кількість

Місце і термін (поставки, виконання робіт або надання послуг)76018 Івано-Франківськ, вул.Микитинецька 5А, кв.,213 липень 2022 року – серпень 2022 року
3.ПРОЦЕДУРА ЗАКУПІВЛІТендер
4.ПОДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

МісцеНа електронну поштову скриньку gobrit.org.ua@gmail.com

Строк подання пропозиції21 червня 2022 року

Документи, що необхідно подати з пропозицією1. заповнену форму заявки на участь у тендері відповідно до вимог документації про закупівлю (Додаток 2); 2. копії установчих документів (в чинній редакції), з додатком наявних змін (для юр. осіб) або документи, що засвідчують ПІБ, номер контактного телефону, РНОКПП (для ФОП); 3. документ, що підтверджує реєстрацію як суб’єкта підприємницької діяльності відповідно до законодавства; 4. інші документи або копії документів, які підтверджують кваліфікацію Учасника/ів (за наявності); 5. банківські реквізити. 6. опис курсу який будуть вивчати учасники.
5.УМОВИ ОПЛАТИ ПОСЛУГ ПОСТАЧАЛЬНИКІВОплата згідно умов договору Безготівковий розрахунок
6.ІНФОРМАЦІЯ ПРО МОВУ, ЯКОЮ ПОВИННО БУТИ СКЛАДЕНО ТЕНДЕРНІ ПРОПОЗИЦІЇПід час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються Організатором, викладаються українською мовою. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що стосуються до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо Учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) – засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.
7.РОЗКРИТТЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ

МісцеЕлектронна поштова скринька

Дата24 червня 2022 р.
8.ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯДо оголошення прикріплені додатки: Додаток 1: Технічне завдання Додаток 2: Заявка на участь у тендері Додаток 3: Проект Договору Додаток 4: Декларація доброчесності


№ 2022-001
Додаток 1 ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ № 014-2022


ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ

на закупівлю: послуг із проведення навчання цифрових навичок для старшого покоління,

в рамках пілотного проекту eDigiStars


ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

«Бюро Розвитку, Інновацій та Технологій»

1. Основне завдання:

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «Бюро Розвитку, Інновацій та Технологій» (далі – Організатор) має намір замовити закупівлю послуг із проведення навчання цифрових навичок для старшого покоління, в рамках реалізації пілотного проєкту eDigiStars.


2. Обсяг послуг:

Плануємо отримати послуги із проведення навчання належної якості та у потрібному обʼємі у період з липня 2022 року по серпень 2022 р. включно з дати підписання договору на постачання товару, якщо Сторонами не погоджено інше.


3. Вимоги до надавача/ки послуг:

Постачальник товару повинен бути включеним/ою до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, та мати право на здійснення діяльності, передбаченої цим технічним завданням.

Персонал, що проводитиме навчання повинні відповідати сучасним вимогам до професійної освіти, володіти необхідними знаннями та навичками, необхідними для даного навчання. У разі вимоги – повинні підтвердити свої знання відповідними дипломами чи сертифікатами.

Постачальник повинен до своєї комерційної пропозиції надати опис власного пропонованого курсу із урахуванням необхідних технічних, якісних та кількісних характеристик предмету закупівлі, які викладені нижче.


4. Інформація про необхідні технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:


Назва тренінгу: Програма з цифрової грамотності в рамках проєкту eDigiStar для учасників 50+


Наповнення курсу: Перелік орієнтовних тем у навчальній програмі по напрямку тех-освіти (проєкт edigistars) представлено в додатку 1.1.


Тривалість навчання: 60 годин


Початкові навички учасників: слід передбачити що учасники можуть не мати технічних знань. Цифрова грамотність мінімальна, управління контролерами комп’ютера та робота в кількох простих програмах.


Технічне забезпечення:

Комп’ютери/ноутбуки для всіх учасників та викладача на час проведення занять.

Забезпечити доступ до інтернету та можливості онлайн-навчання.

Проектор

Дошка або фліпчарт

Канцелярські товари про запас.

Результати навчання необхідно надати у вигляді:

Nr. of ModuleSkills, abilitiesKnowledgeExpected behaviours, attitudesLevel of autonomy and responsibility


Оцінювання: проводити у формі тестування для перевірки якості навчання.

Надіславши лист-цінову пропозицію на участь у тендері, потенційні постачальники засвідчують, що вони не є юридичними особами, зареєстрованими на території Автономної Республіки Крим або юридичними особами, створеними внаслідок намагань Російської Федерації поширити своє законодавство на територію АР, особами, які здійснюють свою діяльність з території АРК або особами, які проживають на території АРК.


Додатки та текстова версія оголошення за посиланням

Заявки мають бути надіслані не пізніше 24 червня 2022 року на електронну поштову скриньку gobrit.org.ua@gmail.com (з поміткою «Комерційна пропозиція»).You may also like

Залишити коментар