POWERYOU

з Аліна

Працівники похилого віку є важливою частиною робочої сили, через демографічні зміни, пов’язані зі зниженням народжуваності та більшою тривалістю життя. У найближчі десятиліття їхня кількість збільшиться. 

Проєкт ”eDigiStars” покликаний допомогти людям 50+ покращити свої вміння у цифровій сфері, щоб стати більш привабливими для роботодавців.

Реалізація проєкту буде здійснюватись за допомогою трьох інструментів. Один з них – POWERYOU. Він допомагає зрозуміти, як зацікавити людей похилого віку, що мають труднощі з працевлаштуванням, почати навчатися, щоб стати більш конкурентно привабливими на ринку. 

Важливо пояснити людям, які зіштовхуються з викликом нової цифрової кар’єри, що вони не зобов’язані ставати ІТ-спеціалістами. Вони можуть розпочати навчання з адаптації своїх вже набутих професійних вмінь. Крім того, їхня кар’єра може розвиватися різними шляхами. До прикладу, віддалена робота, як найманий працівник чи фрілансер, старт власного проєкту або робота офлайн у певній установі чи організації. Який би шлях вони не обрали, вони можуть бути впевнені, що постійно навчатимуться та розвиватимуться, оскільки зараз постійно з’являються нові можливості та виклики. 

Тривалість проєкту  “eDigiStars” – 2 роки (01.07.2020 – 31.12.2022).

You may also like

Залишити коментар