Головна Part4CM Project Перша робоча зустріч партнерів проєкту (Kick-off meeting) “Партнерство Румунія-Україна для пом’якшення змін клімату”

Перша робоча зустріч партнерів проєкту (Kick-off meeting) “Партнерство Румунія-Україна для пом’якшення змін клімату”

з z.lyubomyr

18 листопада в Науковому містечку “Нова Енергія” відбулась перша робоча зустріч партнерів проєкту (Kick-off meeting) “Партнерство Румунія-Україна для пом’якшення змін клімату” (“RO-UA Partnership for Climate Change Mitigation”), що  стартував 1 листопада цього року та фінансується в рамках Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020.

У зустрічі взяли участь представники партнерських організацій проєкту – головного бенефіціара ГО Бюро розвитку, інновацій та технологій, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету міської ради міста Івано-Франківська, міста Ботошані (Румунія).

Під час зустрічі партнери обговорили низку важливих питань, що стосуються впровадження проєкту, зокрема: планування виконання проєкту, фінансові та технічні особливості реалізації спільних заходів, питання звітності й комунікації.

Нагадаємо, що основна мета проєкту “Партнерство Румунія-Україна для пом’якшення змін клімату” полягає у розвитку та підтримці інноваційної співпраці, що спрямована на пом’якшення наслідків змін клімату в межах транскордонного регіону RO-UA, для забезпечення сталого розвитку територій шляхом організації нового освітнього та дослідницького середовища в галузі енергоефективності, що веде до пом’якшення змін клімату до 2021 року.

В рамках реалізації проєкту передбачається: створення агентств з енергетичного менеджменту (ЕМА), які будуть впроваджувати та моніторити План дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату (SECAP) в Івано-Франківську та Ботошані; просування нових технологій з використанням набору програмних засобів і демонстраційних установок на відновлюваних джерелах енергії. Також у ході реалізації проєкту місто Ботошані перейме досвід створення в Івано-Франківську Наукового музею Нова енергія шляхом створення схожого Центру промоції інноваційної науки (InnoSciPromo).

Тривалість проєкту Партнерство Румунія-Україна для пом’якшення зміни клімату – 1,5 роки (01.11.2020 – 30.04.2022). Загальний бюджет на партнерів – 248 202,00 євро, в т.ч.: бюджет для України – 184 670,00 (ґрант ЄС – 165 930,00 євро, внесок українських партнерів – 18 740 євро).

Цей проєкт фінансується Європейським Союзом

“Європейський Союз складається з 27 країн-членів, які вирішили поступово об’єднати свої знання, ресурси та долі. Спільно, протягом 50 років, вони збудували зону стабільності, демократії та сталого розвитку, зберігаючи культурне різноманіття, терпимість та свободу особистості. Європейський Союз прагне поділитися своїми досягненнями та цінностями з країнами та народами за його межами”.

You may also like