Головна Part4CM Project Стартував проєкт “Партнерство Румунія-Україна для пом’якшення змін клімату”

Стартував проєкт “Партнерство Румунія-Україна для пом’якшення змін клімату”

з z.lyubomyr

1 листопада розпочалась реалізація проєкту “Партнерство Румунія-Україна для пом’якшення змін клімату” (“RO-UA Partnership for Climate Change Mitigation”) в рамках Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020.

Основна мета проєкту полягає у розвитку та підтримці інноваційної співпраці, що спрямована на пом’якшення наслідків змін клімату в межах транскордонного регіону RO-UA, для забезпечення сталого розвитку територій шляхом організації нового освітнього та дослідницького середовища в галузі енергоефективності, що веде до пом’якшення змін клімату до 2021 року.

Головний бенефіціар – ГО Бюро розвитку, інновацій та технологій

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу спільно з Управлінням економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету міської ради міста Івано-Франківська та містом Ботошані (Румунія) виступають партнерами проєкту.

Проєкт спрямований на: злагодження інституційної співпраці існуючого румунського й українського партнерства задля пом’якшення наслідків змін клімату; створення агентств з енергетичного менеджменту (ЕМА), прийнятих Івано-Франківськом і Ботошані, які спрямовані на впровадження та моніторинг Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату (SECAP); просування нових технологій з використанням набору програмних засобів та демонстраційних установок на ВДЕ (відновлювальних джерелах енергії); створення центру промоції інноваційної науки (InnoSciPromo) в Ботошані як департаменту агентства з енергетичного менеджменту (EMA) для впровадження інноваційних і проактивних освітніх методів для молодого покоління.

У ході реалізації проєкту місто Ботошані перейме досвід створення Наукового музею Нова енергія шляхом створення Центру промоції інноваційної науки (InnoSciPromo).

Тривалість проєкту Партнерство Румунія-Україна для пом’якшення зміни клімату – 1,5 роки (01.11.2020 – 30.04.2022). Загальний бюджет на партнерів 248 202,00 Євро, в т.ч.: бюджет для України – 184 670,00 (ґрант ЄС – 165 930,00 євро, внесок українських партнерів – 18 740 євро).

Цей проєкт фінансується Європейським Союзом

“Європейський Союз складається з 27 країн-членів, які вирішили поступово об’єднати свої знання, ресурси та долі. Спільно, протягом 50 років, вони збудували зону стабільності, демократії та сталого розвитку, зберігаючи культурне різноманіття, терпимість та свободу особистості. Європейський Союз прагне поділитися своїми досягненнями та цінностями з країнами та народами за його межами”.

You may also like