Головна Результати виконання проекту “Євроінтеграція процює в Івано-Франківській області”

Результати виконання проекту “Євроінтеграція процює в Івано-Франківській області”

з z.lyubomyr

Дослідження в рамках проєкту «Євроінтеграція працює в Івано-Франківській області» проводилось протягом липня-листопада 2019 року, та включало проведення соціологічного дослідження за методологією ІЕД (фокус-групи) для виявлення успіхів і проблем у впровадженні реформ, проведення глибинних інтерв’ю з героями, аналіз та поширення історій успіху.

Загальною ціллю фокус-групи було перевірити результати моніторингу проєвропейських реформ в Івано-Франківській обл. Основними завданнями було: дізнатись, з якими реформами учасники фокус-групи знайомі і вважають, що вони є проєвропейськими; як вони оцінюють відзначені реформи щодо їх ефективності і як вони впливають на зміни в житті регіону; дізнатись про особисту участь респондентів в впровадженні реформ; отримати інформацію про нові історії успіху у зв’язку із впровадженням реформ в секторах які представляють учасники; дізнатись думку респондентів про проблеми чи рекомендації щодо просування реформ в регіоні.

В результаті одержано поглиблений погляд на впровадження реформ чотирьох груп: організацій громадянського суспільства, підприємці-початківці, представники влади та самоврядування, малий та середній бізнес.

В обговоренні та подальшому аналізі було ідентифіковано 15 успішних прикладів дії проєвропейських реформ на території Івано-Франківської області. З безпосередніми героями успіху було проведено глибинні інтерв’ю для подальшого написання та поширення кращих практик реалізації та використання реформ в Івано-Франківській області.

Детальніше про результати проекту читайте за посиланням: “УСПІШНІ ПРАКТИКИ РЕАЛІЗАЦІЇ РЕФОРМ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ 2019 рік”

If_reform

Захід організовується в рамках проекту “Євроінтеграція працює в Івано-Франківській області”

rfr_ban

Проект фінансується Європейським Союзом», Інституту економічних досліджень та політичних консультацій та Європейської правди

Залишити коментар