Головна Фокус-група проекту Євроінтеграція працює в Івано-Франківській області 24 жовтня 2019р.

Фокус-група проекту Євроінтеграція працює в Івано-Франківській області 24 жовтня 2019р.

з z.lyubomyr

Дане дослідження – це фокус-групове обговорення, яке дозволить отримати якісні результати – поглиблений погляд представників влади та організацій місцевого самоврядування (ОМС) на впровадження реформ, отримати інформацію про те як вони впливають на місцевий економічний розвиток, дають можливість створювати якісні умови життя в громадах та створювати послуг для її членів. Отримати інформацію про їх досвід та історії успіху. Дослідження не є повністю репрезентативне, оскільки має вузьку вибірку респондентів, в даному випадку у фокус-групі взяли участь представники лише 9 інституцій, які не мають широкого територіального представництва Івано-Франківського регіону.

У фокус-групі взяло участь 9 осіб, не рівномірно розподілені за гендером (3 жін. і 6 чол.). Серед учасників 3 особи – представляють сільські ради об’єднаних територіальних громад; 2 особи – міські ради об’єднаних територіальних громад; 4 особи – відділи інвестиційної політики та економіки районних державних адміністрацій. За віковим розподілом: 5 осіб віком 35-40 років, 4 особи – 40-50 років.

Захід організовується в рамках проекту “Євроінтеграція працює в Івано-Франківській області”

rfr_ban

Проект фінансується Європейським Союзом», Інституту економічних досліджень та політичних консультацій та Європейської правди

Залишити коментар