Головна Фокус-група проекту Євроінтеграція працює в Івано-Франківській області 04 вересня 2019р.

Фокус-група проекту Євроінтеграція працює в Івано-Франківській області 04 вересня 2019р.

з z.lyubomyr

Проект «Євроінтеграція працює в Івано-Франківській області» зорієнтований на дослідження успішних практик впровадження проєвропейських реформ на місцевому рівні, поширенню результатів серед підприємців та населення.

Запрошуємо взяти участь в обговоренні у форматі фокус-група. Цільовою аудиторією цього заходу є організації громадянського суспільства.

fokus_grupa_na_finance_think_vo_Prilep

Ми помітили брак яскравих та зрозумілих прикладів успішних прикладів реформ, бізнес-ініціатив та проектів, направлених на інтеграцію в ЄС, які б можна було наслідувати, контактувати з героями таких історій та наслідувати їх. Іншими словами, є потреба у створенні локального тренду щодо європейської інтеграції в частині бізнесу, інституційного розвитку та проектів, а не заробітчанства. Проект повинен допомогти винести на громадський порядок денний ці питання – зробити їх дискутабельними та доступними. Це все особливо важливо оскільки суспільство зараз перебуває у стані напруження – комбінація впровадження реформ національного рівня, збройна агресія на РФ, міграційні процеси тощо.

Захід організовується в рамках проекту “Євроінтеграція працює в Івано-Франківській області”

rfr_ban

Проект фінансується Європейським Союзом», Інституту економічних досліджень та політичних консультацій та Європейської правди

Залишити коментар