Головна Євроінтеграція працює в Івано-Франківській області – СТАРТ ПРОЕКТУ

Євроінтеграція працює в Івано-Франківській області – СТАРТ ПРОЕКТУ

з z.lyubomyr

Проект «Євроінтеграція працює в Івано-Франківській області» зорієнтований на дослідження успішних практик впровадження проєвропейських реформ на місцевому рівні, поширенню результатів серед підприємців та населення. Проект покаже ефективність впровадження європейського досвіду через реформи у Івано-Фраківській області.

Необхідність в реалізації даного проекту полягає в тому, що в багатьох галузях відбувається процес глибокого реформування. Відповідно необхідно забезпечити імплементацію кращих практик ЄС в процесі проведення реформ та оцінити ефективність їхнього впровадження на регіональному рівні. Очевидно, що на даному етапі для розвитку необхідною є адвокаційна та інформаційно просвітницька діяльність.

До проекту будуть залучені кваліфіковані експерти які працюють в галузях, що досліджуються. Для Івано-Франківської області важливими є залучення досвіду ЄС в плані підвищення енергетичної ефективності, впровадження відновних джерел енергії, поводження з твердими побутовими відходами, забезпечення населення питною водою та реформування освіти і охорони здоров’я на регіональному рівні.

Проект передбачає проведення моніторингу реалізації реформ на місцевому рівні та їх аналіз. Це покаже загальну картину процесів реформування, разом із тим буде проведено соціологічне дослідження та фокус-групи. Кращі практики детально досліджуватимуться та будуть активно просуватись експертами проекту у ЗМІ та соцмережах.

Усі зібрані дані та проведені аналізи будуть структуровані та представлені у вигляді аналітичного звіту (друковане та інтернет видання). Ми сподіваємось, що результати нашої роботи стануть важливим інструментом як для підприємців, громадськості так і органів влади.

Проекту буде реалізуватись нами протягом 5 місяців (01.07.2019 р. по 30.11.2019 р.)

Діяльність підтримується проектом «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid), який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та Європейською правдою

rfr_logo

Залишити коментар