Головна Відкриття програми перепідготовки «Підприємництво для сталого розвитку»

Відкриття програми перепідготовки «Підприємництво для сталого розвитку»

з z.lyubomyr

26 лютого 2018 року в Науковому містечку «Нова енергія» відбулось урочисте відкриття програми перепідготовки «Підприємництво для сталого розвитку» за підтримки Міжнародного фонду соціальної адаптації в рамках проекту Україна-Норвегія «Перепідготовка і соціальна адаптація військовослужбовців та членів їх сімей в Україні».

У період з 26 лютого по 29 травня слухачі програми перепідготовки вивчатимуть наступні дисципліни: управління проектами, основи підприємницької діяльності, механізм створення власної справи, маркетинг, інформаційні технології та робота в мережі Інтернет, англійську мову та ін. По закінченню навчання кожен учасник представлятиме розроблений бізнес план, готовий до реалізації.

Навчання проходитиме на базі кафедри «Енергетичного менеджменту і технічної діагностики» (tdm.nung.edu.ua). До роботи в проекті залучені кращі викладачі-практики ІФНТУНГ.

В рамках професійної перепідготовки також проводиться соціальна та психологічна адаптація військовослужбовців та учасників АТО, семінари та тренінги щодо правильної самопрезентації, вивчення ринку праці та сприяння подальшому працевлаштуванню.

Після завершення навчання випускники курсів отримають міжнародній сертифікат перепідготовки.

DSC04543 DSC04513

Залишити коментар