Головна Інформаційний день ІПВГ для громади с. Пасічна

Інформаційний день ІПВГ для громади с. Пасічна

з z.lyubomyr

6 жовтня 2017р., експертами ГО “БРІТ” було проведено інформаційний день ІПВГ для громади села Пасічна, Надвірнянського району, Івано-Франківської області. Експертам ГО “БРІТ” вдалося зустрітись та поспілкуватися із депутатами Пасічнянської сільської ради та місцевими активістами.9

20171006_150812 20171006_150830

 

Основним завданням експертів було інформувати громадськість про ініціативу прозорості видобувних галузей. Під час зустрічі, представники громади села, мали можливість, заслухати доповіді та переглянути презентаційні матеріали, підготовлені експертами. А саме:

  • ІПВГ в Україні;
  • Як користуватись матеріалами звіту ІПВГ України;
  • Перспективи видобувного сектору регіону;
  • Закон 3038, як зможе громада використати частку від рентних платежів;
  • Бюджет участі міста (що це означає для громади)
  • Оголошення про проведення конкурсу проектів використання коштів від рентних платежів.

За час проведення заходу місцеві депутати та  активісти розповіли про ситуацію в їхньому селі, зокрема проте як приходиться латати дірки в сільському бюджеті та підтримувати інфраструктуру села за рахунок громади. Під час презентацій, представники громадськості брали активну участь в обговореннях та дискусіях. Особливо увага громади була приділена питанню використання коштів від рентних платежів, та підготовкою проектів для участі в конкурсі, котрий був оголошений ГО “БРІТ”. Адже маючи готові проекти по використанні коштів від рентних платежів, громади українських сіл зможуть доцільніше розпоряджатися цими ресурсами, які стануть доступними для них вже у 2018 році.

20171006_150707

Захід проведено експертами ГО “Бюро розвитку інновацій та технологій” в рамках виконання проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження» у частині надання допомоги в реалізації компоненту «Ініціатива прозорості видобувних галузей (ІПВГ) в Україні» за підтримки Агенції США з міжнародного розвитку (USAID).

Залишити коментар