Головна Видобуток газу опинився під загрозою напередодні опалювального сезону — «Укргазвидобування»

Видобуток газу опинився під загрозою напередодні опалювального сезону — «Укргазвидобування»

з z.lyubomyr

«Укргазвидобування» звинувачує Держгеонадра у створенні загрози для вітчизняного добування газу напередодні опалювального сезону та подає в суд на регулятора.

Про це компанія повідомила на своєму веб-сайті.

Згідно із повідомненням, вже три місяці «Укргазвидобування» не може отримати від Державної служби геології та надр України документи, що підтверджують законні права Товариства на здійснення видобутку на діючих родовищах.

За даними газодобувної компанії, внаслідок бездіяльності Державної служби геології та надр України держава може втратити 11 млрд грн рентних платежів та понести додаткові витрати на закупівлю імпортного газу на суму близько 17 млрд грн.

«Нам знову «допомагають» видобувати український газ. Вже більше трьох місяців Державна служба геології та надр України не видає бланки на спецдозволи. По деяким рішення і накази були вже більше року тому. З за відсутності бланків на нас подала в суд Держпраці з вимогою зупинити видобуток. Втрати можуть бути катастрофічні: 3 млрд куб. м видобутку на рік. Держава може втратити загалом 28 млрд грн», — прокоментувавголова правління «Укргазвидобування» Олег Прохоренко.

Залишити коментар