Головна Прес-конференція у Львові (анонс)

Прес-конференція у Львові (анонс)

з z.lyubomyr

У вівторок 22 серпня 2017 року в період 12.30-13.30, у львівському «Прес-клубі» (м.Львів, просп. Т.Шевченка 11) відбудеться прес-конференція на тему: «Ініціатива прозорості видобувних галузей у Львівській області. Як розподіл доходів від видобутку нафти і газу сприятиме розвитку місцевих громад».

Учасники прес-конференції: директор Департаменту ПЕК та енергозбереження Львівської ОДА Михайло Мельник, регіональний представник «Асоціації Енерготранспарентність» Владислав Дейнеко, представик ГО «Аналітичний центр регіонального співробітництва» Віталій Юрчук.

Для обговорення питань прозорості видобувної галузі на Львівщині та розподілу рентних платежів від видобутку вуглеводнів на користь громад Львівської області, запрошуємо представників сільських громад Львівщини, представників ЗМІ, журналістів, представників громадського сектору.

Контактна особа – Владислав Дейнеко, Асоціація «ЕнергоТранспарентність» (+38 097 5990983, acrc@ukr.net).

Захід проводитиметься Асоціацією «ЕнергоТранспарентність» в рамках виконання проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження» у частині надання допомоги в реалізації компоненту «Ініціатива прозорості видобувних галузей (ІПВГ) в Україні» за підтримки Агенції США з міжнародного розвитку (USAID).

Залишити коментар