Головна Тренінг «УЧАСТЬ ГРОМАДИ У ВИКОРИСТАННІ КОШТІВ ВІД РЕНТНИХ ПЛАТЕЖІВ»

Тренінг «УЧАСТЬ ГРОМАДИ У ВИКОРИСТАННІ КОШТІВ ВІД РЕНТНИХ ПЛАТЕЖІВ»

з z.lyubomyr

20 липня 2017 у м.Івано-Франківськ відбудеться тренінг щодо перспектив використання коштів від рентних платежів на місцевому рівні, формування бюджетів участі. Тренінг проводиться експертами громадської організації «Бюро розвитку інновацій та технологій» в рамках виконання проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження» у частині надання допомоги в реалізації компоненту «Ініціатива прозорості видобувних галузей (ІПВГ) в Україні» за підтримки Агенції США з міжнародного розвитку (USAID).

Мета навчального тренінгу – підвищити рівень обізнаності представників органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, представників видобувних підприємств, ЗМІ, активних громадян та жителів населених пунктів, на території яких здійснюється видобуток нафти, газу і газового конденсату, щодо перспектив використання доходів від рентних платежів у місцевому бюджеті. Експерти розкажуть про перспективи запровадження  Закону України №1793-VIII «Щодо зарахування рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату». Прийнятий закон розподіляє по 2% рентної плати за користування надрами до обласних та районних бюджетів та 1% до бюджету місцевих органів самоврядування. Тренінг покликаний навчити, яким чином контролювати наповнення бюджету, як визначити пріоритети при формуванні місцевого бюджету для сталого розвитку місцевих громад, на які проекти і яким чином освоїти ці кошти.

В рамках тренінгу буде оголошено про конкурс проектів серед органів місцевого самоврядування кращий план використання коштів від «децентралізації ренти». Загальний бюджет конкурсу 25 тис.грн.

Місце проведення:  Наукове містечко «Нова Енергія», ІФНТУНГ.

Контакти: Любомир Жовтуля, 095-0321150.

Захід проводиться в рамках проекту: «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження»  у частині надання допомоги в реалізації компоненту «Ініціатива прозорості видобувних галузей (ІПВГ) в Україні»

Програма тренінгу 20072017

Залишити коментар