Головна Запрошуємо до участі у конкурсі студенських матеріалів «Результати впровадження ІПВГ в Україні та раціональне управління природними ресурсами»

Запрошуємо до участі у конкурсі студенських матеріалів «Результати впровадження ІПВГ в Україні та раціональне управління природними ресурсами»

з z.lyubomyr

​​Доброго дня, шановні колеги!

В рамках науково-технічної конференції «Фізико-технічні проблеми енергетики та шляхи їх вирішення 2017»

ГО “НОВА Енергія” спільно з ​Ф​ізико-енергетичним факультетом Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна оголошено

Конкурс студентських матеріалів

«РЕЗУЛЬТАТИ ВПРОВАДЖЕННЯ ІПВГ (Ініціативи прозорості видобувних галузей) В УКРАЇНІ ТА РАЦІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ПРИРОДНИМИ РЕСУРСАМИ»

До участі у Конкурсі запрошуємо студентів вищих навчальних закладів (університетів, інститутів, академій) та спеціальних навчальних закладів (коледжів, технікумів, училищ, ліцеїв).

Для участі у ​К​онкурсі необхідно підготувати матеріали досліджень, оформлені відповідно до вимог, зазначених у Додатку 1 положення

​про​ Конкурс, заповнити бланк заявки (Додаток 2) та надіслати їх на електронну адресу energiya.nova@gmail.com до 07 червня 2017 року включно.

На Конкурс приймаються матеріали за наступними темами:

– Основні принципи і вимоги міжнародного стандарту Ініціативи прозорості видобувних галузей (ІПВГ).
– Процес та результати впровадження ІПВГ в Україні та світі.
– Вплив процесу імплементації ІПВГ на розвиток видобувних регіонів України.
– Дослідження процедури впровадження системи моніторингу фінансових потоків енергетичної галузі.
– Моніторинг бюджетних процесів, пов’язаних з платежами від видобувних компаній в Україні.
– Проекти та ініціативи, спрямовані на розвиток регіональної інфраструктури та захист навколишнього природного середовища.
– Проблеми прозорості та ефективного управління у сфері видобутку корисних копалин.
– Сутність та проблеми ефективного енергозабезпечення
– Екологічні наслідки видобувної промисловості, екологічно безпечні технології видобутку корисних копалин;

​- ​Раціональне використання природних ресурсів.

Учасники конкурсу матимуть змогу представити результати своїх досліджень у роботі секції «Проблеми управління ресурсами паливно-енергетичного комплексу» рамках науково-технічної конференції «Фізико-технічні проблеми енергетики та шляхи їх вирішення 2017», що відбудеться 20-21 червня 2017 р. у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, за адресою м. Харків, пл. Свободи 6, Північний корпус, фізико-енергетичний факультет (ФЕФ).

За результатами конференції та конкурсу студентських матеріалів буде опубліковано ЗБІРНИК ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ. Публікація для учасників Конкурсу є безкоштовною.

Всі умови конкурсу представлено у Положенні про Конкурс та Інформаційному листі (див. додані файли), додаткову інформацію можна отримати за електронною адресою energiya.nova@gmail.com та за тел. +38 095 00 84 991.

Положення про конкурс 2017

Інфолист конкурс 2017

Залишити коментар