Головна АНОНС прес-конференції: ІПВГ – регіональний вимір. Прогрес і проблеми

АНОНС прес-конференції: ІПВГ – регіональний вимір. Прогрес і проблеми

з z.lyubomyr

24 квітня, пн. о 11. 00 в приміщені наукового містечка “Нова Енергія” (м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15, виставково-інноваційний центр) відбудеться прес-конференція. Тема: “ІПВГ – регіональний вимір. Прогрес і проблеми”.

Про що будуть говорити? Про 5% ренту на видобуток нафти, газу та газового конденсату, що виплачуватиметься у місцеві бюджети вже наступного року. На Прикарпатті це більше 2 млрд. гривень щороку, як використовуватимуть ці кошти на місцях і, які можливості відкриваються для об’єднаних громад.

Про що ще? Вперше зроблено оцінку регіонального розподілу надходжень від видобувної галузі України. Наприклад, розподіл балансових запасів нафти по регіонах України, Івано-Франківська область займає частку 17%. Які податкові надходження виплачують найкрупніші надрокористувачів області?

Запрошуємо журналістів, громадських активістів, представників об’єднаних громад і всіх кому цікава тема. З ким можна буде поспілкуватися? Директор НДІ нафтогазової енергетики та екології, професор ІФНТУНГ Максим Карпаш, доцент, кандидат технічних наук ІФНТУНГ Ігор Рибіцький, доцент, канд. техн. наук ІФНТУНГ Андрій Яворський.

Контактна особа Максим Карпаш тел. +38 067 342 0128

Залишити коментар