Головна РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ НА КРАЩУ ПУБЛІКАЦІЮ ПРИСВЯЧЕНУ ПРОБЛЕМІ ПОШИРЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ЗНАЧЕННЯ ІПВГ ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ НА КРАЩУ ПУБЛІКАЦІЮ ПРИСВЯЧЕНУ ПРОБЛЕМІ ПОШИРЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ЗНАЧЕННЯ ІПВГ ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ

з z.lyubomyr

Громадська організація «Бюро розвитку, інновацій та технологій» (http://gobrit.org.ua/) за фінансової підтримки USAID в Україні, в рамках проекту  «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження» у частині надання допомоги в реалізації компоненту «Ініціатива прозорості видобувних галузей (ІПВГ) в Україні» провела конкурс журналістських матеріалів, присвячених проблемі поширення інформації про значення ІПВГ для громадян України (http://eiti.org.ua/).

Метою конкурсу є пошук, збір, аналіз і поширення в друкованих, інтернет виданнях, програмах на телебаченні та радіо інформації про проблеми поширення інформації про значення ІПВГ для громад України та приклади соціальної відповідальності видобувних компаній перед громадами та для громад.

Участь у брали журналісти, громадські активісти, студенти, викладачі.

Конкурс було оголошено 10 листопада 2016 р., одержані до 31 грудня 2016р. матеріали розглянуло журі. Результати голосування:

Місце Прізвище, ім’я та по-батькові Матеріал
 1 Юзьків Юлія Володимирівна Програма «Актуальне інтерв’ю»
 2 Суровська Ольга Павлівна Стаття «Нафта виходить із тіні»
 3 Пілянська Оксана Любомирівна Стаття «На Калущині видобуватиме газ донецька фірма, яка може бути пов’язана із Фірташем»
 4 Канюс Юлія Анатоліївна Стаття “Завдяки чому університету Нафти і Газу вдалося залучити приватні кошти на облаштування двох сучасних лабораторій”

Серед студентів:

Місце Прізвище, ім’я та по-батькові Матеріал
 1 Березовський Юрій Людвігович Стаття «Поки пани чубляться, громади залишаються сам на сам з проблемами»
Радо запрошуємо усіх на заключну конференцію за проектом з нагородженням переможців конкурсу публікацій, що відбудеться 31 січня у Науковому містечку “Нова енергія”. (анонс згодом)

Залишити коментар