Головна 21 вересня 2016р. організовується круглий стіл у Червонограді

21 вересня 2016р. організовується круглий стіл у Червонограді

з z.lyubomyr

У середу 21 вересня 2016 року на базі Червоноградської Міської Ради буде проведено круглий стіл «Регіональні проблеми видобувної галузі та впровадження Ініціативи Прозорості Видобувних Галузей» спільно з Департаментом ПЕК та Енергоефективності Львівської ОДА, Асоціацією «ЕнергоТранспарентність» та ГО «Бюро розвитку, інновацій та технологій» в рамках виконання проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження» у частині надання допомоги в реалізації компоненту «Ініціатива прозорості видобувних галузей (ІПВГ) в Україні» за підтримки Агенції США з міжнародного розвитку (USAID).
Круглий стіл організований з метою детального представлення громаді міста Червоноград «Ініціативи Прозорості у Видобувній Галузі» та обговорення участі підприємств видобувної галузі у соціальному розвитку регіону. Планується презентація аналізу сектору видобутку природних ресурсів регіону, підготовлений експертами ГО «БРІТ», обговорення співпраці видобувних компаній з місцевими громадами та перспективи законодавчого регулювання соціальної відповідальності видобувних компаній.
Захід проходитиме 21 вересня 2016 року, в період 13.30 – 16.40, за адресою: м.Червоноград, пр.Шевченка,19, в конференц-залі Червоноградської Міської Ради.
До участі у круглому столі запрошуються представники Департаменту паливно – енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА, представники органів влади міста Червоноград, депутати міської ради, представники вуглевидобувних компаній Сокальського району, ЗМІ, представники громадських, екологічних та профсоюзних організацій.
Про «Ініціативу Прозорості у видобувних Галузях»
Перший український звіт з ІПВГ був представлений громадськості 7 грудня 2015 року в Києві. Завдяки Звіту ІПВГ тепер кожен має можливість дізнатись про основні родовища вуглеводнів України, власників ліцензій, обсяги видобутку, платежі компаній до бюджетів всіх рівнів. Звіт ІПВГ формувався незалежним Адміністратором (Компанія «Ernst & Yang») на основі перевірених даних, наданих паралельно видобувними компаніями та державними установами.
«Ініціативу Прозорості у видобувних Галузях» є міжнародним антикорупційним стандартом забезпечення прозорості у видобувних галузях, який запроваджують 49 країн, зокрема США, Канада, Норвегія та Казахстан. Україна приєдналась до ІПВГ у 2013 р.
Наміри України у боротьбі із зловживаннями у видобувній галузі через імплементацію стандарту ІПВГ отримали широку підтримку стратегічних партнерів України, стали позитивним сигналом для інвесторів та світової спільноти. Імплементація ІПВГ наразі закріплена в Коаліційній угоді, планах дій з реалізації Партнерства “Відкритий уряд”, домовленостях щодо отримання макрофінансової допомоги від МВФ, ЄС і Світового банку.

Контактна особа: Владислав Дейнеко, Асоціація «ЕнергоТранспарентність», тел. +38097 5990983, електронна адреса: acrc@ukr.net

Програма Круглого Столу

Залишити коментар