Головна Продовжуємо просування ініціативи ЕІТІ на міжнародній науково-технічній конференції в ІФНТУНГ

Продовжуємо просування ініціативи ЕІТІ на міжнародній науково-технічній конференції в ІФНТУНГ

з z.lyubomyr

25 травня 2016 р. в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу розпочала роботу Міжнародна науково-технічна конференція «Перспективи нарощування ресурсної бази нафтогазової енергетики».
У конференції задіяні 128 учасників, з них 58 – представники профільних виробничих підприємств (Державної служби геології та надр України, НАК «Нафтогаз України», ДГП «Укргеофізика», Української нафтогазової академії, Спілки геологів України ) 9 учасників – представники зарубіжних країн). Метою конференції є пошук нових ефективних шляхів нарощування бази енергетичних ресурсів, розширення зв’язків між ученими різних країн, налагодження тіснішої співпраці між навчально-науковими закладами та виробничими підприємствами.
З вітальним словом до учасників та гостей конференції звернувся ректор університету, академік НАН України Євстахій Крижанівський (голова оргкомітету), зазначивши її важливість для розвитку нафтогазової галузі, яка потребує сьогодні нарощування обсягів геологорозвідувальних робіт для прирощення ресурсів вуглеводнів. Великі сподівання у цьому плані покладені на геологію та геофізику, які для подальшого забезпечення держави енергетичними ресурсами займаються виявленням перспективних на нафту і газ об’єктів та інтенсифікацією пошуково-розвідувальних робіт з метою швидшого введення у розробку відкритих покладів та родовищ нафти і газу.

Цю думку підтримав проректор з наукової роботи ІФНТУНГ, проф. Олег Карпаш, закликавши геологів та геофізиків розглядати перспективи нарощування ресурсної бази нафтогазової енергетики також у ракурсі ініціативи прозорості у видобувних галузях, що становить міжнародний антикорупційний стандарт (UEITI). Присутнім продемонстрували фільм про переваги прозорості та відсутності корупційних схем у видобувних галузях України на основі минулорічного звіту UAEITI (грудень 2015 р.)

Заходи з просування ініціативи ЕІТІ відбуваються за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) та компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яка діє за дорученням Федерального Уряду Німеччини.

geol 4 geol 1 geol 2 geol 3 geol 5

Залишити коментар