Головна АНОНС: Презентація аналізу звіту ІПВГ 2013 на міжнародній конференції

АНОНС: Презентація аналізу звіту ІПВГ 2013 на міжнародній конференції

з z.lyubomyr

16-20 травня у Івано-Франківську відбудеться Міжнародна науково-технічна конференція та виставка “Машини, обладнання і матеріали для нарощування вітчизняного видобутку та диверсифікації постачання нафти і газу” IIM – 2016
До участі в конференції запрошені вчені та фахівці академічних, науково-дослідних і проектних інститутів, вищих навчальних закладів, підприємств паливно-енергетичного комплексу, зокрема нафтогазовидобувної, нафтопереробної галузей, підприємств трубопровідного транспорту, зберігання нафти, газу і нафтопродуктів.
Важливим заходом в рамках конференції планується обговорення Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні та презентація Першого національного звіту за 2013 рік.
Із презентацією виступатиме Секретар Асоціації «Енерготранспарентність» Карпаш М.О.. Основний акцент виступу робиться на аналіз звіту ІПВГ за 2013 у регіональному розрізі для Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької областей, підготовлений експертами ГО «БРІТ». Важливим є обговорення результатів звіту із запрошеними учасниками конференції та почути відгуки і пропозиції щодо вдосконалення механізмів реалізації ІПВГ в Україні в подальшому.
Місце проведення конференції і виставки: Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.
Запрошені іноземні учасники:
– Гірничо-металургійна академія ім. С. Сташіца (Польща)
– Університет нафти і газу м. Плоєшті (Румунія)
– Азербайджанська державна нафтова академія (Азербайджан)
– Технічний університет Клуж – Напока (Румунія)
– Технічний університет м. Кошіце (Словаччина)
– Університет Мішкольца (Угорщина)

Аналіз звіту ІПВГ та його презентація відбувається за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) та компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яка діє за дорученням Федерального Уряду Німеччини.

Залишити коментар