Головна КОНКУРС СЕРЕД ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КОНКУРС СЕРЕД ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

з z.lyubomyr

До уваги преси, редакторів і журналістів медіа!
Оголошується обласний конкурс аналітичних матеріалів щодо реалізації Ініціативи прозорості у видобувних галузях (ІПВГ).
Конкурс проводиться у рамках проекту «Розвиток мережі партнерських організацій з реалізації завдань Комунікаційної Стратегії ІПВГ 2015 у видобувних регіонах України».
Передбачено нагородження трьох переможців грошовими преміями у розмірі:
1 місце – 2500 грн.
2 місце – 2000 грн.
3 місце – 1250 грн.
Приймаємо публікації до 10 травня 2016 року включно. Основна умова конкурсу – використання відкритих даних опублікованого І національного звіту ІПВГ та висвітлення значення Ініціативи для громади Івано-Франківської області. Оголошення результатів – 13 травня 2016 року. Прес-конференція з церемонією нагородження переможці – кінець травня 2016 року.
Конкурс – унікальна нагода для журналістів підготувати матеріали, які стосуються прозорості видобувної галузі на Прикарпатті, зустрітися з експертами і з’ясувати:
• Що отримують місцеві громади від видобутку нафти і газу на їх території? Чи є перспектива у процесі добровільного об’єднання громад, захистити природні ресурси і отримувати економічно обґрунтовані надходженнями у місцевий бюджет?
• Чи зацікавлений бізнес у прозорості і чесній конкуренції у видобувних галузях
• Чи стане нафтогазова галузь прозорою та інвестиційно привабливою?
• Чи спроможний уряд, ефективно управляти національними природними ресурсами і оприлюднити дані про надходження коштів від видобутку?
• Що потрібно для входу України до міжнародної спільноти ІПВГ?
• Дізнатися про досвід країн, які успішно втілили Ініціативу прозорості видобувних галузей.
Надсилайте ваші матеріали на електронну адресу організаційного комітету конкурсу: Жовтуля Любомир Ярославович, координатор проекту, z.lyubomyr@gmail.com, тел. +380(342)504708.
Інформація про І національний Звіт України ІПВГ за 2013 рік – http://eiti.org.

Захід в рамках проекту «Розвиток мережі партнерських організацій з реалізації завдань Комунікаційної Стратегії ІПВГ 2015 у видобувних регіонах України», який виконується за фінансової підтримки GIZ

Залишити коментар