Головна Ініціатива Прозорості Видобувних Галузей Результити проекту «Енергоефективність для молоді для сталого майбутнього / Energy efficiency for youth for sustainable futur»

Результити проекту «Енергоефективність для молоді для сталого майбутнього / Energy efficiency for youth for sustainable futur»

з z.lyubomyr

івРеалізація проекту «Енергоефективність для молоді для сталого майбутнього / Energy Efficiency for Youth for a Sustainable Future» проходить в рамках міжнародної програми Eastern Partnership Civil Society Facility. Координатор проекту Микола Грамажора – стипендіат міжнародної програми Eastern Partnership Civil Society Facility.

Цей проект фінансується “Європейським Союзом”

 

30.11.18 закінчився проект «Енергоефективність для молоді для сталого майбутнього / Energy efficiency for youth for sustainable futur», в рамках якого, в науковому містечку «Нова Енергія» було проведено чотири енергоефективні воркшопи для школярів міста, круглий стіл з вчителями з різних регіонів, а також зустріч-диспут з вчителями фізики та методистом інформаційно-методичного центру п.Ольгою Солом’яною.

Під час проведення воркшопів школярі мали можливість ознайомитися з сучасними практиками енергоефективних технологій та навичками енергоефективної поведінки. Дані воркшопи включали як теоретичну складову (презентація лектора), так і практичну (рухливі ігри, асоціативні вправи, дослідження наукових експонатів). Для учнів молодших класів підготовлена міні-лекція на тему «Енергоефективність. Практичні навички енергозберігаючої поведінки в повсякденному житті». Тема міні-лекції для школярів середніх класів – «Відновлювальна енергетика – один з основних заходів впровадження енергоефективності». Старшокласники мали можливість відвідати міні-лекцію за темою: «Як правильно розрахувати кількість необхідного освітлення будинку – практичні поради».

За результатами круглого столу та зустрічі з вчителями, ми отримали позитивну оцінку нашого проекту, та підтримку ідеї можливості проведення уроків або лекцій з енергоефективності, шляхом включення їх  в програми шкіл міста та у співпраці з Нова Енергія, для того щоб принести більше теоретичного та практичного досвіду для дітей та сприяти розвитку енергоефективної поведінки та навичко молоді.

Результати:

  • більше 80 школярів ознайомилися з практикима енергоефективності та їх використанням на щоденній основі;
  • підтримана ідея використати накопичений досвід для подальшої роботи з шкільними адміністраціями, викладачами та місцевою владою, з метою проведення уроків або лекцій з енергоефективності, шляхом включення їх в програми шкіл міста.

 

You may also like

Залишити коментар